Alaçatı Butik Otel Anlayışı

Butik Otel Hizmet Anlayışımız

Biz, "Butik Otel Hizmet Anlayışı" dediğimizde, sadece, özel dekore edilmiş odaları, üst seviyede hijyen ve temizliği, içeriği zengin bir kahvaltıyı kabul etmiyoruz.

Bizi ziyaret eden misafirlerimize, en yakın arkadaşlarına yada akrabalarına gittiklerinde hissettikleri huzurlu konaklamayı sağlamamız gerektiğine ve en keyifli hoş sohbet ortamı paylaşmamız gerektiğine inanıyoruz.

Bizim, butik otel hizmet anlayışımızın, sadece konağımızda verdiğimiz hizmetler ile kısıtlı olmaması gerektiğini biliyoruz. Biz, Alaçatı'yı çok renkli, yemek, eğlence, dinlence, alışveriş imkanlarına sahip büyük bir Tatil Kasabası olarak görüyoruz. Bu güzel tatil tecrübesini yaşamak isteyen misafirlerimize, damak tatlarına göre onlarca restorandan uygun olanlar ile ilgili bilgilendirmeyi, eğlence ve dinlence tarzlarına göre; keyif alacakları "Beach Club"lar ve kumsallara yönlendirmeyi, Alaçatı çevresindeki gezilecek yerlerle ilgili rehberliği, hatta en güzel anılarını ölümsüz kılacak fotoğraf karelerinin konumlarını paylaşmayı bir görev olarak görüyoruz.

Misafirlerimizin, en özel günlerinde, sürprizleri birlikte hazırlamanın, özel akşam yemeklerinin rezervasyonlarında yardımcı olmanın, büyük bir Alaçatı Sultan Konak ailesi oluşmasında ne kadar faydalı olduğunu, 8 senelik Alaçatı butik otel tecrübemizden öğrendik.Biz, herkesin içinde bulunduğu bu yoğun hayat ve çalışma temposunda, "tatil" kelimesinin ne kadar değerli olduğunun farkındayız, bizim hizmet anlayışımız bu değeri anlayabilmek ile başlıyor.
Sema Güredin Şentay